Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

WONDER WOMAN'IN RÜYASI: RÜYADA ÖPÜŞMEK

30.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Wonder woman
Merhabalar,Rüyamda basit bişey için annemi doktora götürdüm. Oradaki doktoru görünce çok yakışıklı bir adam dedim kendi kendime. Ve o da bana ilgi göstermeye başladı. Şaşırdım ama geri adam atmadım, kurlasmaya devam ettim. Uzunca bir vakit geçtikten sonra giderken bana benden hoşlandığını söyledi eğer sen de aynı hislere sahipseniz lütfen seni öpmeme izin ver dedi ve dudaklarımi öptü. Birkaç gün sonra annem kontrole gidecekti ama gidemiyordum anneme numaramı isterse vermesini söyledim. Annem de önümü açacağını söyledi. Rüyamda baya mutluydum.Şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öpüşmek haber almak karşılaşmak ya da menfaat elde etmektir. Bir erkeği öpen kadın, erkeği tanıyorsa o kişiden haber alır ya da onunla karşılaşır. Bir erkek için de aynı şekilde o kadınla karşılaşmak ya da onun ilettiği bir haberi haberi almak olarak yorumlanabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA