Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

VESTA'NIN RÜYASI: RÜYADA VEFAT EDEN YAKININI GÖRMEK

21.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Vesta
Annem 8 ay önce vefat etti. Rüyamda annem biraz kilo almış, siyah renkli içi tüylü kapişonlu diz üstü kalın kaban giymiş. Beyaz renkli küçük çiçekli, büzgülü, eteğinin ucunda büzgülü olan ama çok bol olmayan etek giymiş. içimden etek kaban ile uymadı dedim. Anne gayet canlı kuvvetli idi. Ben, abla ve anne bir pasaja girdik abla önde, arkasında anne sonra ben merdivenlerden indik. Merdivenin yanında bavul satan dükkana giriyorduk, çok büyük olmayan kabin tipli küçük bavul alacaktık.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de annenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA