Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

VERONİKA'NIN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

24.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Veronika
Rüyada bir köy evi salonda bir kanepede uyuyorum üstümde yorgan karşıda yılanlar eğiticileri ortada soba ama yanmıyor gibi birden bir kadın geliyo yastigimin ucuna oturuyo şimdi bir yılan gelecek benim en önemli yilanim diğerlerine benzemez deprem gibi gelişi ses geliyor ama yılan sesi değil kapı gicirtisi ile kafasını gösteriyor kocaman siyah bütün vücudunu sokmaya çalışıyor giremiyir kapı eşiği yerinden oynuyor sonra yavaş yavaş giriyo ben çığlık içindeyim birden gelip yorganına üstüne başını koyuyor sirnasiyo ben yorganına içindeyim gözleri karpuz çekirdeği ben kipildayamiyirum ağırlığından sonra yorganına yüzüme cekecekken bir sarı yılankafamin üstünde yerle bağlantısı yok bana bakiyo diğeri büyük olan soba borusu kalın derisi penguen derisi gibi fakat sarı yılan ince normal yılan derisi fakat büyük yılan için kadın benim en en önemli yilanim diyor korkkma diyo karşıdaki yılanların eğiticileri var her biri ayrı gösteri yapıyor insanlar fotolarıni çekiyor beni girmuyolar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada yılan görmek düşmanı temsil eder, dikkatli olmanızda fayda var. Ancak bu rüya bana bilinçaltı gibi geldi. İzlediğiniz bir filmden etkilenmiş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA