Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

VEKALET GÖRMEK

14.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilan doğulu
Merhaba.rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyordum şöyle ki.annemle izmir torbalı taraflarında bir yerlere gidiyoruz.serviste eski sevgilim atillayı görüyorum.ayrı bir yerde oturuyor şaşırıyorum.neyse annemle güya torbalıya gelmişiz.orda bir pazar kurulu atilla pazara giriyor ben uzaktan onu izliyorum.sonra pazarın içine girip kayboluyor.acaba geri mi döner mi diye düşünürken ona ait bir fotoğraf ve vekaletname görüyorum.şunu belirtiyim.16 aydır ayrıyız bu kişiyle.bana geri dönmesini bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişiye benzer biri ile aynı grubun içinde yer alacağınız bir durum söz konusu olacak. Torbalı ilçesi eğer sizin için bir anlam ifade etmiyorsa grupla ilgili bir ipucu olabilir. Atilla size geri dönemeyecek, o sizin anılarınızda yaşayacak ancak onun kadar seveceğiniz birini bulunca ona ait defterleri kapatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA