Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

VEDAT COŞGUN'UN RÜYASI: RÜYADA MEZARIN İÇİNE DÜŞMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Vedat coşgun
Rüyamda ben oğlum ve eşim mezarlığa sanırım birini ziyarete gitmiştik. oğlum 3 yaşında, biz görmez yanımızda oğlum arkamdaki mezarın üzerine çıkmış döndüm oğlum günah in die elimi uzattım o anda mezar çöktü oğlumu havada tuttum ve kazağı yırtılıpcırtttt sesini çok gerçektielimden düştü mezarın dibinden başka bi delikten daha içeri düştü. bende eşime dönüp yardım çagır deyip hiç durmadan mezarın içine atlayıp diğer deliktende girip oğlumu alıp dışarıyamezarın içinde ne ölü vardı ne kemik fakat memerle yapılı ve birinin mezerı olduğu kesindi ama ismini hatırlımıyorum çıkardım oğlum iyiydi eşim yardım getirmişti oğlumun hiçbişeyi yoktu hatta mezardan çıkınca oynamaya devam etti hepimiz mutlu olduk ve ben uyandım.... şimdiden çok teşekür ederim inşallah allahın izni ile kötü bi rüya değildir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, oğlunuz aniden fenalaşabilir. Bu duruma çok üzüleceksiniz ama rüyanız bunun kader olduğunu anlatıyor size. Üstelik tam bu esnada siz de çok olumlu bir haber, bir müjde alacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA