Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UZAYCI KIZ'IN RÜYASI: RÜYADA ÖDÜL ALMAK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uzaycı Kız
2 çeşit rüya gördüm 1inde okul basamaklarında renkli topuk izleri vardı çocuklar için ben doğru basarak ödül almaya çalışıyodum nedenini bilmiyorum o an saçma gelmedi rüyadaydım 2 şımarık çocuk ise bu basamakların yarısına ben çıktıktan sonra sona basmaya çalışıp hem beni sinir edip hemde ödülü almaya çalışıyorlardı ben buna izin vermeyip hızlıca bitirdim ama önceden her merdivene çıkışımda kaybediodum 3.de çıkmayı başarıcakken çocuklar gelmişti başaramazken sadece izliyorlardı bitirdim ama ödül alıcağımı unuttum sonra birden rüya değişti 2.rüyaya geçtim orda bir lunapark gibi biyerdeydim biraz vialand gibiydi orda herkes sıraya girmişti biz ailecek boş olan biyer arıyoduk bulamayınca tüm o dolu sıraları arabayla geçioduk yeni sıralar arıyoduk böyyle böyle gezdik sonunda anladım o sıralar midye içinmiş ama birden hastanede bulduk kendimizi hastanede kapılar vardı her taraf sırayla dolmuştu ben arabada başörtü takmıştım ama açık giyiniştim hastanede herkes bana güldü bende benaçıkdeilim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 1. rüyanız: Ödül almak Uzun zaman adınızdan söz ettireceğiniz bir başarı söz konusu. Ayrıca bu başarınız başkalarının hayatlarına da örnek olacak. Başkaları başarınıza engel olabilir, dikkatli olun. 2. rüyanız: Biraz eğlenmeye ve kendine vakit ayırmaya ihtiyacın var sanırım. Rüyan, duygularını yansıtıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA