Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

UYUMAK

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şirin şirin
Merhaba.ben rüyamda bir odaya gizlice giriyorum.odada tanıdığım bir erkek arkadaşım yerde uyuyor.ayakkabılarını da çıkarmış yanına koymuş.ayakkabıları siyah renkde.ama onun ayakkabılarının yanında başka bir kişinin de ayakkabıları var.onlar da siyah renkte.diyeri kimin ayakkabıları ola bilir diye düşünüyorum.ama ayakkabıların her ikisinin de topuk yeri ezik.sonra odadan çıkıyorum.ben çıkarken arkadaşım uyanıp bana bakıyor.ben ona bakınca o gözlerini kapatıyor.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi sıkıntılarını bir yana koymuş, kendini dünyaya kapatmış. Her şeyi ince ince düşünmekten vazgeçmiş olmalı. Zaman zaman onu uyuduğu derin uykudan uyandıracak bir şeyler yapıyorsunuz ama çok kısa sürede yeniden eski haline geri dönüyor. Yanındaki ayakkabılar onun birine özendiğini ve onun durumunu örnek aldığını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA