Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UUUUU7UJJF'NİN RÜYASI: RÜYADA AYAKKABI ARAMAK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uuuuu7ujjf
Rüyamda düğün tarzında kırlık bir alandaydik orda iki Ayağım olmasına rağmen 5 6 tane ayakkabı giymiştim üst üste değildi yan yanalardi kırmızı uzun topuklu parmak ucu açık ayakkabı dikkatimi cekiyordu ama teki yoktu. Koşarak tekini aramaya başladım ayakkabı benim değildi hiçbiri değildi yolda bir sürü başka ayakkabı vardı kim bilmiyorum biriside benle koşup başka birşey arıyordu birisi siyah taşlı babetimi gordumu dedi hemen çıkardım çiçekli bi alanda vardı orada aradım hatta babeto soran kadın birinin 3 cikolatasindan 2 sini aldığını söylemiş diğerini çiçeklerin orda ariyip buldu sonra orada bi gelgit yaşadım evdeydik kuzenjm saçını kurutacakti yer yok gibiydi sonra çıktı benimde kurutmam lazımdı hamama biraz cekilirmsiin dedim ilk basta kurutma makinesi yerine bilgisayarı gişe takmisim sonra çıkardım oa an çok garipti çünkü doğru olan önce bilgisayarı takmam fon makinesini de ondan sonra takmammis gibi hissettim iyice kafam gitti dedim . biliyorum çok değişik kafam allak bullak .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi başınızı ağrıtacak işler yapıyorsunuz. Bazı sorunlar sizden uzaklaşıyor ama siz inadına peşinden koşuyorsunuz. Sizi sıkıntıya sokacak konulardan uzak durun. Yoldan gelecek bir haberi bekleyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA