Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UMUTLUYUM'UN RÜYASI: RÜYADA SU DALGALARINDAN ZARAR GÖRMEMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umutluyum
Sevgili Kahin hergün dua etmek için gittiğim bir dere kenarı var sazlarla kaplı bir kanal.Tatlı suyun denize döküldüğü bir nokta.Dün gece rüyamda o kanalı sazlardan temizlenmiş yenilenmiş olarak gördüm.Üstünde bir set var.Orada yabancı ırktan öğrenciler var sanki yöresel kıyafetleriyleler.Bense onların arkasında ve daha yukarıdayım.Önce suyun çağlayarak geldiğini duyuyoruz dediler.Sonra suyun o beyaz köpüklü haliyle çağlayarak bize geldiğini gördüm.Biz set üstündeydik.Damlaların bize geldiğini hissettim.Ama su bize herhangi bir zarar vermedi.Hepimizin hayrına olsun inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, inanılmaz bir değişim ve sevinç yaşayacağınızı söyleyen bir rüya bu. Yaşamınız olumlu yönde değişince bakış açınız da değişecek. Her yerde mutluluk olacak. Sizin çevrenizde kötülükler olsa da bundan zarar görmüyorsunuz. Dua etmeye devam edin, onlar sizin koruyucu kalkanınız..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA