Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UMUDUM VAR'IN RÜYASI: RÜYADA TARIM MAKİNESİNİN PATLAMASI

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umudum var
Rüyamda 14 yıl önce ayrılmak zorunda kaldığım sevgilimin ailesinin evindeyim.Yüksek katlı bir apartman dairesi balkondayım.Aşağıda bir park izliyorum.>O parkta bir tarım makinesi çalışıyor.Toprağı kazarak ilerliyor istemsiz olarak bir çocuk parkına doğru gidiyor.İki kişiyi o makineyi durdurmaya çalışırken görüyorum.Ama durduramıyorlar bomba gibi patlıyor.Etrafta ne kan ne de ateş var.Sadece yükselen bir kız çocuğu görüyorum uyur halde sarı uzun saçlı beyaz tenli üstünde de beyaz bir montu var.Benimle aynı seviyeye geldiğinde beni de yükseltiyor.Ama bu durum ne acı ne sıkıntı veriyor.Sonra balkondan içeri giriyorum eski sevgilimin babası beni görüyor ve içeri gir insanlarla tanış diyor.Birsürü insan.Sevgilimi yıllar önceki haliyle görüyorum onunda yanında sarı saçlı 2 tane erkek çocuk var üstlerinde battaniyelerle uyuyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda bir aksilik olmuş, bir takım gecikmeler yaşamışsınız. Durumu düzeltmeye çalışmışsınız ama çabalarınız sonuç vermemiş. Rüyanız, aksi giden şeylerin kendi kendine düzeleceğini söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA