Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ULİ'NİN RÜYASI: RÜYADA DOMUZ YAĞI GÖRMEK

16.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uli
Rüyanın arkasını anlatıyorum.ben diyroum ki evden çok kötü koku geliyor domuz yağına benziyir koku.sonra karanlik bir yerdeyiz eltim ben kaynım her taraf çamur içinde iğne ariyrouz kara ipli iğne ben buluyorum iğneni ve sapi kırıyorum iğneden.kaynanam hastanede diye çıkamıyor 2erkek göndermiş iğneni alsın diye biz kaçıyoruz bir lokantaya giriyoruz ben odaya giriyorum bulamiyorlar beni ama eltimle eşini bulup apariyorlar.Ben de igne kaybolmasın diye mendilim içine koyuyordum saklıyorum kendimde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın devamı varmış... İlkinde sembolik bir şey yoktu. Domuz yağı ayrılık büyüsüdür. Aman dikkat edin, evinizdeki mutluluğu kıskananlar var. Eve büyüye iyi gelen dualar asın ayrıca tütsü yakmak da bedduayı uzaklaştırır evden. Bulduğunuz iğne, başkaları hakkında duyacağınız iftiraları anlatıyor. Bunları önemseyecek ama kimseye anlatmayacak, kendinizi saklayacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA