Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UÇAĞIN ZARAR GÖRMESİ

27.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karmaşık karmaşık
Rüyamda uçağa binmşim.Uçak tam kalkacakken bi kağıtta uçakta bomba olduğu yazıyor.Kağıdı görünce telefonla birine soruyorum uçağı durdursam mı diye. Telefonu açan kişi işyerinden sevmediğim birisiydi.O kişi bana durdur diyorben de durduruyorum uçağı.Sonra kapıdan sarı bir şişme kaydıraktan kayarak yolcular tahliye edildi.İndikten sonra uçağın ÇOK büyük olduğunu gördüm.O sırada küçük bir uçak yerde bu devasa uçağa çarptıve uçak zarar gördü. İyi ki inmişim dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir sorun var. Bu sürecin en başındasınız, belki de arkadaşlarınızla bu konuyu daha önce konuştunuz ya da siz içsel olarak bir şeyler olacağının farkındasınız. Aslında olaylar hissettiğinizden daha büyük boyutlarda. Bir rekabet çalıştığınız yeri zor duruma sokabilir. Bir görev değişikliği ya da tamamen bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA