Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TWİKY'NİN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Twiky
Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum belki görürüm diye eşi kapıyı açıyor apartmanda saklanıyorum ama aşağı inince bakınırken beni görüyor ben değilmişim gibi davranıyorum iyi günler diyor. Kadın gözlük kullanmıyor siyah büyük çerçeveli gözlük vardı gözünde. Dışarı çıktığımda kapının önü araba ve insan dolu sevgilimin öldüğünü söylüyorlar, ben ama ölmediğini saklandığını düşünüyorum hangi hastanede olduğunu sorup öğrendim yanına gideceğimde, düğün günümmüş hiçbir hazırlığım haberim ve isteğim yok. İlk sevgilimle evlenecekmişim belki eski sevgilim gelir beni kaçırır diye evlenecekmişim gibi davranıyorum hazırlanıyorum.ilk sevgilim yakışıklı ve zayıftı, bambaşka şişman çirkin bir adam bu ve üstelik avret yerini beyaz beyaz küflenmiş gördüm insanlar ona bakıyordu oturuyordu açık bir şekilde üstü. konvoy geldi gelin almaya. Tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genç kızlarda görülen, yanlış karar verme ya da evlenmeye zorlanma ile ilgili endişelerin yol açtığı bir rüya türü bu. Bilinçaltınız sizi istemediğiniz bir birlikteliğe adım atmamanız konusunda uyarıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA