Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUTUKLANMAK'IN RÜYASI: RÜYADA TUTUKLANMAK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tutuklanmak
Babamı televizyonda görüyoruz tutuklanmış.Koltuk değneklerine tutunarak götürülüyor.Ben çok ağlıyorum, gözyaşlarım durmuyor.Bu arada bazı askerlerle birlikteyim, bende askerim herhalde veya değil bilmiyorum.Genelkurmay başkanı benim ağladığımı görüyor ve babamın kurtulması için bana yardım ediyor.Sonra Genelkurmay başkanı ile sıraya giriyoruz, bir kuyrukta bekliyoruz.Babam ayağına takılmış elektronik kelepçe ile yanıma geliyor.Bu arada babamın devlet için çok iyi şeyler yaptığını,yaptığı kötü şeylerin ise zorunluluktan,kendi isteğinin dışında olduğunu bir mektupla ispatlayan bir avukat babamın kurtulmasını sağlıyor.Babam avukata bir miktar para veriyor.Digital kol saatleri görüyorum.Birinin kolunda ama modelleri sürekli olarak hızlı hızlı değişiyor.Genelkurmay başkanı kolunda saat olan bu kişiyi koşu bandında cezalandırıyor.Sonra bir anda kuzenimin evindeyim,karısı benimle ilişkiye girmek istiyor.Ben uyanmak istiyorum bu yaşanırken ve sonrada uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın birileri tarafından hareketleri kısıtlanabilir, kendini baskı altında hissedebilir. Babanız dikkat etmeli, kendisini başkalarının baskısı altında kalacağı durumlara sokmamalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA