Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TURKİSTANLİ'NIN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKININIZI GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Turkistanli
Hanim efendi iyi pazarlar dilerim. Teyzem ve eniştem yıllar önce vefat etti. Bunlar ile birlikte yürüyoruz. Ben geride kaldım. Yetişme çalıştım ama uzaklaşmışlar idi. Yolun sonunda bana bakıp gülümsediler. Birisi geldi elinde bir sepet ile. Sepet içerisinde samanların arasında beyaz kabuklu yumurtalar ve altın liralar vardı. Teyzenler gönderdi dedi ve altın paraların üçünü aldım sonra veririm dedi. Ben de hemen ver dedim. Yumurtaların bir kaçı çatlamış idi onları kaynatım. İkisinin içlerine baktım turuncu renkli çok güzellerdi. Uyandım. Yorumunuzu rica ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Rüstem, rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz. Yumurta görmeniz size yumurta vermeleri kısmetin dedikodulu olacağına işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA