Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TURAN'IN RÜYASI: RÜYADA KASIRGA GÖRMEK

04.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen TURAN
Selamlar hocam. Rüyamda bir çalışma bölgesine gittiğimi görüyorum Veya başka biryer. Herkes işini en kötü haliyle yapıyor. Hatta bir markete gidip su satın aldım ve içtiğimde İRİNLİ su çıkmıştı. Neden işini herkes kötü yapıyor diye bağırmaya ve haykırmaya başladım, ama kimse beni dinlemiyor, “hadi yürü git buradan” dercesine alaylı ve alakasız davranıyorlar. BİR KASIRGA ÇIKIYOR VE KASIRGANIN GELDİĞİ YÖNE DOĞRU KOŞMAYA BAŞLIYORUM AMA KOŞMAKTA ZORLANIYORUM. KASIRGA BÜTÜN PİSLİĞİ SURATIMA FIRLATIYOR. Aslında açık bir rüyaya benziyor ama, yinede sizlerin yorumlarını almak istiyorum.Çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, siz doğru yaşayan bir insansınız ve haksızlığa gelemiyorsunuz. Bu haliniz ise başınıza dert açıyor olmalı. Her şeyin doğrusunu söylediğiniz için çevrenizde pek sevilmiyor, istenmiyor olabilirsiniz. Ya da başınıza böyle bir durum gelebilir. Dikkatli olun evet dürüst olmak her zaman kazandırır ama her doğru her yerde söylenmez. Ağzınızdan çıkacaklara dikkat edin derim.. Kasırganın olduğu yöne koşmanız zorlu bir yolu seçtiğinizi gösteriyor. Bu pek kolay olmayacak sizin için, kötü şeylerle uğraşabilirsiniz ancak bu yolu seçtiyseniz gördüğünüz zorluklar karşısında vazgeçmeyin derim..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA