Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUNAASLAN'IN RÜYASI: RÜYADA YANGINDAN BEBEK KURTARMAK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tunaaslan
İyi çalışmalar. Ruyamda bir iş arkadaşımın doğum günü vardı ve ben eşimle çocuğumu evde bırakıp doğum gününe gittim. Sabah başlayıp gece bitecekti.her türlü yiyecek vardı. Bir ara dışarı ciktim. Çıktığım bina ve daire kızıl alevlerle yanıyordu. Hemen merdivenlerden daireye çıktım içeride yangın yoktu. İçeriden arkadaslari uyararak ve bir bebeği de kucağıma alarak kurtardım.Daha sonrabir yere kestirmeden gitmek için büyük bir baraj inşaatından geçiyoruz bir arkadaşla. Tuneller gecip ve yüksek duvarlardan atlayıp baraj setinin en üstüne çıkıyorum ve bakiyorum.bir tarafta yeni su tutuluyormus
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonucu kendi çabanızla, zorluklara ve olanaksızlıklara karşı direnerek elde edeceksiniz. Sizi yolunuzdan çevirmeye çalışanlara, çabanızı küçük ve anlamsız görenlere aldırış etmeyin. Elde edeceğiniz başarı sizin uzun yıllar gururunuz olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA