Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE RÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLMAK

06.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe rüya
MerhabaRüyamda 3 farklı demet çiçek gördüm hepsi arkadaşlarım tarafından hamile oluşumu tebrik etmek için gönderilmiş yalnız birtanesi için tee amerikadan arkadaşım göndermiş diyorum sürekli ama arkadaşım normalde amerikada filan yaşamıyor. Bu arada çiçekler pembe beyaz karışık güzel canlı renklerde ve solgun değiller.Bir de asıl olan hemen arkasından benim evimde abimi ve ailemi görüyorum abim salonumda ki koltukla duvar arasına yer yatağında yatar gibi yatmış aaa sen burdamıydın biz seni balkonda sanıyoduk diyoruz meğer abim dediğim gibi koltukla duvar arasında yerde yatmış elinde de benim telefonumla oynuyor hatta ben diyorum kendi telefonuna bak ver benim telefonumu. Abimi rüyalarımda çok sık görüyorum yorumlarsanız sevinirim. abim sağ bu arada
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuğçe, gerçekten hamile iseniz bu bilinçaltınızın bir ürünüdür, haberci bir rüya değildir.. Bu rüya sizin isteklerini yansıtmış, hamile değilseniz hamileliği sürekli düşünüyor olmalısınız.. Abinizi rüyanızda sık görmeniz bir şey ifade etmiyor, içiniz rahat olsun. Zaten sürekli görülen rüyalar da haberci olmazlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA