Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLÜ BALIK GÖRMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe
MerhabaRüyamda yakın bi arkadaşımla beraber bi yerdeyiz aslında sanki bi tura katılmış gibi hatta eski işyerinde beraber çalıştığım bi kaç arkadaşımıda görüyorum yakın arkadaşımla denizin kenarına bi yere oturuyoruz çok tertemiz bi deniz değil ama pis veya dalgalı da değil bi anda ölmüş balıklar görüyorum denizde ve üzerinde bi karton yazılı kilosu 10 tl yazıyor diyorum ki yazık ya hayvanları öldürmüşler bide dalga geçer gibi denizde satıyolar neyse hemen arkasından da orta boylarda bi balık denizde yüzerek dala çıka yanımıza doğru geliyor ne güzel yüzüyo diye arkadaşıma da gösteriyorum sonra gruptan birileri hafi gidiyoruz çağırıyor bizde yanlarına gidiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaybedilmiş şanslar var ve şimdi önünüze çıkacak yeni fırsatlar. Ama siz tecrübesizsiniz ve ayağınıza gelen kısmetleri değerlendiremeyebilirsiniz ya da başkaları elinizdekinin bir kısmını alabilir. Kararsızlıklar ve korkularınız size engel olmasın, bu kez şansınız yüksek, kısmetleri değerlendirmek için size yardım da edilecek üstelik.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA