Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE'NİN RÜYASI: RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe
Merhaba,Rüyamda apartmandayım eve cıkıyorum bi bakıyorum kapı hafif aralık hemen içeri giriyorum hırsız karşıma cıkıyor elinde kağıt paralar var hemen kağıt paraları elinden atıyor başka ne aldın diye soruyorum bişey almadım diyor gerçekten de başka bişey çalmamış ayrıca bu kişi sözde eşimi tanıyomuş sonra ben polisi arıyorum polis bi türlü gelmiyo neyse bi kadın beni arıyo diyo ki o hırsızlar sizin eve siz zengin oldugunuz için girmiş herkes onlar çok zengin onların evini soyun diyo filan diyo bana kadın . Neyse sonra balkondan bakıyorum polis aracını görüyorım ama polis bi türlü yukarı cıkmıyo neyse ben sözde eşimin tanıdıgı hırsızı bişey calmadıgı icin serbest bırakıyorum bi tuvalete gidicem bi bakıyorum tuvalette saklnana bi hırsız daha var ben onu çıkarmaya calısıyorum oda bana ve eve zarar vermiyo orda uyandım ama kadın aradıgında brde diyorki ilk gördüğüm hırsız için evinizi soymak istemedi sizn ev soyp bursaya gidiceklerdi ama onlarda bursaya tasınırsa yüzlerine bakamm dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kıskançlık yüzünden aile hayatına müdahale etmek isteyen birileri var. Belki de evliliğini kıskanıyorlardır. Bu kişilerle yüz göz olunca ilişkileri zarar görebilir ve küslükler yaşanabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA