Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE'NİN RÜYASI: RÜYADA HALI SİLKELEMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe
Merhaba Rüyamda evimin camına beyaz çamaşırlar asmışım sonra bi bakıyorum komşum halı silkeliyo içimden diyorum ki bugün halı silkeleme günü şimdi bişey diyemem sonra gidip astığım çamaşırlara bakıyorum toz gelmiş mi diye bakıyorum beyaz tişörtlerin üzerine halı tozları gelmiş hiç ses çıkarmadan içimden insan silkelemeden önce bi haber verir toplarım çamaşırları diye söyleniyorum tam çamaşırları toplarken eşimin 1 tane boxer ı aşağı komşunun evine düşüyo neyse inip isterim diyip çamaşırları toplamaya devam ediyorum. Normalde komşularımızla hiç böyle bişey yaşamadık apartmanımızda halı silkeleyen de yok ayrıca normalde en üst katta oturuyoruz. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Halı, para ile ilgili gelişmeleri sembolize eder. Komşunuzun temizlemesi, bu konudaki sorunları çözmeye çalışacağını söylüyor. Komşunuzun mali durumu ile ilgili olumlu gelişmeler var. Haber alacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA