Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞÇE'NİN RÜYASI: RÜYADA BOŞANMAK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe-boşanmak
MerhabaAynı gece iki farklı rüya gördüm ilki eşim benden ayrılmak istiyor ve beni bırakıyor ben neye uğradığımı şaşırıyorum ama eşim gayet rahat görünüyor ayrılıyoruz beni ailemin yanına geri gönderiyorlar İkincisi de evimizin dış kapısındayız apartman kapısının dışında eşim ben evde yokken arkadaşına evin anahtarlığını vermiş bende buna çok kızıp o anahtarlığı ben cok seviyodum diyip anahtarları yere fırlatıyorum . Bu arada normalde eşimle hiçbir problemimiz yok gayet mutluyuzTeşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuğçe, bir ortak iş, ortak bir eylem hayatınızdaki ortak bir nokta artık olmayacak. Boşanmak, ortaklığın sona ermesini temsil eder. Eşiniz bu durumdan memnun olacak. Ancak bu rüya bilinçaltı gibi geldi bana. Eşinizle bir probleminiz olmasa bile, onu çok seviyorsanız ondan ayrılma korkusu içindesiniz demektir. Rüyalarda bazen korkularımızla yüzleşir bazen de bilinçaltımızdaki istekleri yaşarız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA