Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞBİŞ IRMAK'IN RÜYASI- RÜYADA DUŞ ALMAK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Hayırlı cumalar rüyamda banyo duş aldıgımı gördüm ama köpük yoktu sadece kovadan su alıp temiz suydu onu başımdan aşagı döküyorum.bir erkek görüyorum genç biriydi benim neyim bilmiyorum ama bende küçük bir çanta cüzdan gibi bişey var içinde desteyle kagıt para var içinden otobus paramı alıyorum param sana emanet diyorum o küçük çantayı o kişiye bıraktım o beni yolcu etti otobuse bindim.sonra kendmi tatilde görüyorum denize girecekmişim arkadaşlarla şortumu yıkayıp asacakken.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köpüksüz suyla yıkanmak ruhun arınmasını temsil eder ve üzerinizdeki negatif enerjileri temizler. Hastalıklar ve sıkıntıları atmışsınızdır. Size verilen bazı sözleri kullanmanın zamanı da gelmiş. Bir ekibe, geçici olarak katılacaksınız ama kimlik sorunu yaşayabilirsiniz. Kendinizi o ortama uygun hissetmeyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA