Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞBİİŞ'İN RÜYASI- RÜYADA TABANCA GÖRMEK

23.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğbiiş
Rüyamda tanımadığım 45 - 50 biri tarafından öldürülmeye çalışıldım. Olduğum yerde bir bomba patladı. Sonra her şey geri sardı ama bomba patlayacağını biliyordum o yüzden bulunduğum yerden kaçmaya çalıştım. Tam anneme "ne kadar istersem kaçamayacağım ölüm zamanım geldi" dedim ki birden evden çıkmıştım o adam camda perdenin arkasındaydı. Ben ağlayarak "üstümde çok emeğin geçti" diye seslendim o ise elini salladı elinde sarı bir tabanca vardı. Ama perdeden ötürü net değildi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bombalar, sadece sizi değil çevrenizdeki pek çok kişiyi ilgilendirecek ani ve sıkıcı haberleri temsil ediyorlar. Ruhunuz sanki bu duruma hazırlanıyor ya da bu durumdan kaçıyor. Gördüğünüz kişi sizi öldürmeyecek ama size sıkıntılı haberler verecek bir başkasını temsil ediyor. Üzerinizde emeği olan biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA