Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUĞBA CAN'IN RÜYASI- RÜYADA İNSANLARA ZARAR VEREN BİR ŞEYİ DURDURMAK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Rüyamda bir oyun oynuyorum bu oyuna göre bir dügmeye basıyorum basınca yerde çukurlar varmış onlar aşagıya dogru derinleşiyormuş bu insanlara zarar verdigi için durduruyorum sonra dügmeye basmıyorum sonrasında bir dolmuşa bindim çok kalabalıktı duraga geldi birsürü erkek bindi dolmuşa.bukadar erkegin ne işi var diyorum hatta yaşlı bir adam vucuduma dokunuyor onu uyarıyorum sonra dolmuştan indim ama bir bakıyorum benim inecegim duragı geçmişiz şofor ilerde indirmiş koşuyorum inmek istedigim yere dogru gidiyorum caddeyi görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen öyle bir şey yaparız ki başkalarının hayatlarındaki travmaları engelleriz. Çoğu kez bunu farkedemeyiz ama evren her şeyin karşılığını verir. İyi ya da kötü ne varsa evrenden size geri yansır. Siz iyi bir şey yapmışsınız ve şimdi bunun için evrenden alacaklısınız. Bindiğiniz dolmuş, iş ya da sosyal yaşamı simgeliyor. Erkek egemenliğinden kurtulacaksınız. Belki istediğiniz şekilde olmayacak bu durum ama olsun. Kader sizi biraz zorlasa da sonunda sevindirecek, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA