Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBİSH'NİN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tubish
Rüyamda şeytan mı cin mi bilmediğim insanüstü bir varlıktan korunmaya çalışıyordum. Gözleri turuncu renkte ve insan görünümündeki varlık güya gülümseyerek peşimdeymiş ama yaklaşmıyormuş. İyi niyetli olmadığını seziyorum. O sırada kısa aralıklarla kolye satılan tezgahlar varmış ve ben üzerinde Arapça harfler bulunan kolye arıyorum telaş içinde. Bulamayınca haç ve İsa yazılı küçük bir broş alıyorum, ne de olsa dini sembol bu da beni korur diyorum. Devamında kucağımda çok küçük bir bebek vardı ve altını değiştirmek için yer arıyordum ev bizim olmasına rağmen. İnsanlar görecek diye çekinerek başka yerlere götürüyordum. Yorumunuz için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuğba, bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA