Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBİSH'İN RÜYASI: RÜYADA YEĞENİNİ GÖRMEK

13.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubish
Erkek kardeşimin çocuğunu rüyamda ilk kez gördüm. Rüyamda, yeğenim annemle benim yanımda kalıyordu.Sanki yasal bir sebepten annesini ondan uzak tutuyorduk ve görüşmesini istemiyorduk.Ama ben annesine gizlice haber gönderiyordum çocukla ilgili.Annem yeğenime büyü partisi yapacakmış, güya yeni moda çocuk partisi akımıymış.Apartmanda oturan bir adam büyücüymüş ve onunla 109 liraya anlaşmışlar. Ben de bakkala misafirlere atıştırmalık birşeyler almak için gidiyorum.Annem misafirlerin yiyecek getirmesi gerektiğini söylese de ben bakkala gidiyorum ne olur ne olmaz masa hazır olsun diye. Bakkalda 1576 yılından kalma şarap şişesi ve içinde basılmış beyaz peynir var.Fiyatı 15bin deyince almaktan vazgeçiyorum.Onun yerine çuval içinde 1 kiloluk hazır kısır alıyorum.O da çok pahalıymış güya ve söyleniyordum fiyatına.Patlamış mısır almaya da niyetleniyorum, sonra evde mısır olduğu aklıma gelip vazgeçiyorum.Gerçekte kardeşimle eşi boşanmanın eşiğinden döndüler ve evliliklerine ikinci şans verdiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, kardeşinizin boşanmanın eşiğinden dönmesi sizi çok etkilemiş anlaşılan. Bir de ortada bir çocuk varsa tabi ki işler daha da zorlaşıyor her iki taraf için. Bu rüyanın haberci olduğunu düşünmüyorum. Siz bu süreçte çok konuştuğunuz, düşündüğünüz etkilendiğiniz için böyle bir rüya görmüş olmalısınız.. Umarım kardeşinizin evliliği daha da iyiye gider.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA