Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBİSH'İN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubish
Teyzemle birlikte sahildeyiz ve denize girecekmişiz. Benim üzerinde mayo yerine tşört ve kırmızı iç çamaşırım var. O halde dizlerime kadar denize girip eğleniyorum. Hatta iç çamaşırım ıslanmasın diye de uğraşıyorum. Devamında, yakın bayan arkmakinesine bardak diziyorum. Evlerindadaşımın evindeyim ve bulaşık e renk renk bardaklar var ve ben kirlileri makineye dizmeye uğraşıyorum.Makine çok büyüktü ve iki taneydi ve ev şu anki evlerinden başka köy evi gibi bir yerdi. Sonrasında arkadaşımın ailesi ile başka bir yere geçtik. Ben yaklaşık 8 aylık kadar hamileymişim ve arkadaşımın ailesinden biriymiş bebeğin babası. Evde sanki kuma gibiydim ve bana özen gösteriyorlardı hamileliğim için.Yorumunuz için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, kırmızı renk tutkularınızı yansıtıyor. Kırmızı iç çamaşırınız sizin bir şeyi tutkuyla istediğinize işaret ediyor. Sanırım bu biraz size sıkıntı yaratacak, hamile olmanız bunu gösteriyor. Ancak bu sıkıntıyı atlatacaksınız ve feraha çıkacaksınız. İstediğiniz şeyin peşinden tutkuyla gitmek güzeldir:)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA