Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBİSH'İN RÜYASI: RÜYADA EŞCİNSEL İLİŞKİ GÖRMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tubish
Rüyamda yakın bir bayan arkadaşımı üçüzlere hamile olarak gördüm. Doğuma az kalmış ve benimle birliktelik yaşamak istiyordu. Sürekli istekli şekilde peşimdeydi ve bir fırsat kolluyordu. Ben de kaçıyordum sürekli.Hatta ben kendimi uzaktan bir yerden gizleyerek bizi izliyordum. Güya haberlere çıkmışız iki kadın birlikte oldu diye. Onu polisler yakalamış ama beni kimse tanımıyordu ve herkes onu suçluyordu. Benim de üzerimde şalvar varmış ve şalvarla geziniyorum ortada.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuğba, bu arkadaşınız üç ayrı beklentinin sıkıntısını çekecek. Hamileliği ilerlemişse yakında bunlarla ilgili sonuçlar alacak demektir. Bebekleri görmeyince sonuçları tahmin edemiyoruz.. Kadınların kadınlarla ilişkiye girmesi ve istemesi genellikle baskıcı bir ortamda yaşamaktan, cinsel ihtiyaçları korkular nedeniyle giderememekten kaynaklanır. Cinsel ilişki rüyaların tamamı bilinçaltındaki ihtiyaçlarla ilgidir ve haberci değillerdir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA