Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBİSH'İN RÜYASI: RÜYADA BANKA GÖRMEK

01.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubish
Rüyamda dayımla birlikte bankaya gitmişiz. Dayım kendi işlemi için, ben de kredi çekmek için bankamatik gibi bir yerden işlem yapacaktık. Güya ben telefon alacakmışım, 2000 mi çeksem, yoksa 3000 TL çekip daha üst model telefon mu alsam diye aklımda kredi hesabı yapıyordum. Dayım parayı çekti, sırada ben vardım. O sırada teyzem sarı bir taksiyle bizi almaya geldi. Taksi bir anda bankamatiğin kendisi oldu ve ben kredi çekmeden taksiye bindim gittim. O sırada taksinin yan camından sırada bekleyenlere bakıyordum. Hepsi taksi gittiği ve sıra kendilerine gelmediği için söyleniyorlardı. Bu arada işlem yaptığımız banka, bu zamana kadar hesabım olan bankalarda biri değildi.Teşekkkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, dayınızla birlikte bir yatırımın değerlendirilmesi söz konusu olabilir. Bu konuyla ilgili hayaller kuracaksınız. Ancak pek de istediğiniz gibi yolunda gitmeyecek olaylar..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA