Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBALİ'NİN RÜYASI- RÜYADA CUMHURBAŞKANI İLE ARABADA OLMAK

10.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubali
Eşimle beraber cumhurbaşkanını arabayla biryere götürüyoduk siyah uzun bir makam arabası koruması yoktu sadece üçümüzdük eşim bozuk kapalı bi yola girdi sonra yolun diğer tarafına geçti geçmek için ordada yolda yıgıntı vardı açmak için indi birilerinin yanına gitti açsınlar diye biz cumhurbaşkanı erdoğanla indik yürüdük elinde silah vardı ben belli etmeyin falan diyodum sonra tekrar arabaya bindik ve gittik inşallah bu kez cevabı gelir son zamanlarda cevap gelmiyoda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir devlet işine sizin yön vermeniz söz konusu olacak. Sizin dediğiniz olacak ya da sizin aklınızla yürüyecek bir durum gerçekleşecek. Bu durum, bir haberin ya da bilginin ortaya çıkmasını da engelleyebilir. Sizin açınızdan iyi olacak, engelleri birer birer aşacaksınız. Rüyalar konusuna gelince; herkese eşit fırsat vermeye çalışıyorum. Bu nedenle üstüste gönderdiğiniz rüyaları elemek zorunda kalıyorum. Diğer okuyucuların da beklentileri var ama hepsine birden yetişebilmem imkansız. Umarım anlayışla karşılarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA