Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUBA'NIN RÜYASI: RÜYADA BUKALEMUN GÖRMEK

05.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuba
Ruyamda bir evdeyim ve karsimda masmavi bir deniz var yanımda da kuzenim var denizin ustunde ince buz parçaları yüzer halde ben kuzenime diyorum bak ışte. Bunlar hep küresel ısınma falan .fakat denizin orda guvenlikciler var böyle izinsiz kimse denizi yüzerek karşı ülkeye girmesin diye bekliyorlar sonra balkondayken bir bukalemun geliyor yanima ona ekmek falan veriyordum tam o anda denizin altından tünel kapıldığını görüyorum ve tünelden tanıdığım bir erkek çıkıyor şaşırıyorum fakat tünel kazmak yasak olduğu için gitmesini diyorum daha sonra ailemle alışverişe çıkıyoruz ben kırmızı bir kazak deniyorum fakat almıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuba, hayatındaki garip ve belirsiz koşulları değiştirme ve uyarlama yeteneğine sahipsin. Girdiğin ortama göre şekil alabiliyor, adapte olabiliyorsun. Aslında rüyan yaşam düzenine paralel olarak hareket edebildiğini, herhangi bir sosyal ortam veya çevreyi dışlamadığına işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA