Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUB07'İN RÜYASI: RÜYADA TARİHİ YER GÖRMEK

05.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tub07
Rüyamda hasankeyf gibi bi yerdeydim tarihi bi yerdi ve nenemle konuşuyordum neneme içerinin saray gibi olduğunu soyledim bu kadar özenli niye dedim eskiden orada hz ali ve bi çok önemli dini insanın ismini saydı orada yasamislar dedi. kadınlara o kisileri nasıl rüyada gorecegini anlatmis ve deneyenlerin olduğunu ve sasirdiklarini söylüyorduo kisilerle iletisime gecmis.işin enteresan yanı hasankeyfe daha önce bi kaç defa gittim ama rüyamda gördüğüm yeri hiç görmedim bu tarihi yeri rüyamda 2.defa görüyorum ismini bilmiyorum hasankeyf olarak amaclamistim ruya aşamasinda. sizce bilinacalti haberci ruya mi teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hasankeyf, daha önce gittiğinizde çok etkilendiyseniz bilinçaltı rüyası diyebiliriz. Böyle bir etkilenme ve üzerine fazlaca düşünme durumu yok ise rüyada görülen tarihi yerler ve binalar geçmişe dönük bazı bilgilerin gün ışığına çıkacağının mesajını veriyor. Bu bilgi nenenize ait olabilir ve çok şaşırabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA