Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUANA'NIN RÜYASI: RÜYADA KINA GECESİ GÖRMEK

03.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuana
Rüyamda kına gecem oluyordu açık boş arsa gibi bi yeri süslemişiz orda yapılıyor herşey gayet güzel gidiyor sonra kına yakılma vakti geliyor etrafımda bir kere yüksek yüksek tepelere şarkısıyla dönüyorlar sonra beni bir eve götürüyorlar, hadi artık gelip alsınlar diye bekliyorum içerde bir adam oluyo bana bakıp korkma sana zarar vermem diyo tam o sıra nişanlım geliyo beni kurtarıyo dışarda savaş var diyo üstümüze ateş ediyolar ve kaçmaya çalışıyoruz. çok etkilenmisim daha öncede buna benzer rüya görmüştüm kına gecem olmuyordu yine.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu bilinçaltınızın bir ürünü gibi geldi bana. Evli misiniz bekar mı onu belirtseydiniz daha güzel yorum yapabilirdim. Yaşınızı da yazmamışsınız. Rüyanızı gönderirken biraz bunları da yazarsanız daha net yorum yapabilirim. Bu yönde korkunuz var sanırım. Evlenememe ya da kına gecesinde bir problem çıkma. Biri sanki en güzel gününüzü bozacakmış gibi bir hisse kapılmışsınız bundan korkuyorsunuz bu da rüyanıza yansımış olmalı..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA