Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUANA'NIN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEKTEN VAZGEÇMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuana
Bizim koydeki evde benim kına gecem oluyor ama çok kalabalık sonra bi misafir kadının ablası ölüyor herkes ağlamaya başlıyorlar kına gecemi yapamıyoruz, bende ablası ölen kadına siz gidin cenaze işlemini halledin burda durmayın kına gecem bitecek saat 9 oldu diyorum sonra herkes bana kinleniyor bizim misafirler bile kalkıp gidiyo cenaze evine benim arkadaşlarım falan hepsi gidiyor bir tek arkadasım kalıyor müzik açsam açamıyorum bişey yapsam yapamıyorum sela veriliyor babam bana kızıyor bizim evde de bir kuran okunsaydı diye kına gecem iptal oluyor ertesi gün düğün olacak benim kinam bile yakılmamış sonra kına iptal oldu diye düğün de iptal oluyo bekliyorum bekliyorum kimsede düğün telaşı yok meğer damat evlenmekten vazgeçmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmekten vazgeçmek.. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Bir evlenme isteği var içinizde, gönlünüzde; belki de kimseye söylemiyorsunuz bunu. Bilinçaltınız, bir evlilik hayali yansıtmış rüyanıza ama sonrasında bilinciniz devreye girmiş ve aksilikler çıkartmış. Çünkü zihniniz biriyle evlenebileceğinizi kabul etmiyor. Kına geceniz olmamış, damat adayı da sizden vazgeçmiş. Siz eğer yeterince inanmazsanız hayatınızda hiç bir şey gerçekleşmez, ilerleme kaydedemezsiniz. Bu nedenle doğru hayaller kurmalı ve bunlara inanmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA