Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TUANA'NIN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuana
Rüyamda evimizin çevresinde dolaşan bir cin gördüm ve bu cin babamın kılığında. binanın kapısından sesler geliyor ve babamla aşağı inip ona bakıyoruz ve cin geliyor babamın kılığına girmiş elinde keskin bişey ve bizi korkutmaya çalışıyor babama ne oluyor diye soruyorum bende bilmiyorum cin bu diyor sonra babamın kılığına girmiş olan cine biz sendeniz bize zarar verme diyorum ve yukarı çıkıyoruz babamla. balkondan baktığımda cinin elindeki keskin şey yılana dönüşüyor yılan onu sokuyor boğazını sıkıyor ama cine hiç bişey olmuyor resmen yılanla boğuşuyordu. annem kimse arka odada yatmasın cin size gelir kapıları kilitleyin diyor ve cin giderse hepimiz rahatlamış oluruz diye konuşuluyor. gerçek gibi yaşadığım çok korkunç bir rüyaydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cin bazen kötülüktür, beladır yani onları temsil eder. İnancınızla kötülükleri yenecek olabilirsiniz. Ama rüyada korku unsurları vardıysa bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Dinlediğiniz şeylerden etkileniyorsunuzdur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA