Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TOPRAK_CY'NİN RÜYASI: RÜYADA DOĞUMA YARDIMCI OLMAK

16.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Toprak_cy
Rüyamda heryerde yaralılar vardı önce kime yardım etmeliyim bilmiyorum saniyeler bile çok önemli bi kadın çığlığı bana yalvardı.Nolur bana yardım et dedi hamileymiş kadın.Suyu gelmiş bebeğimi kurtar dedi.Ben yapamam doktor değilim dedim.Senden başka yardım etmek kimsem yok dedi.Bende şimdi sakin ol derin derin nefes al birlikte bu bebeği kurtarcaz dedim.Sonra bebek doğdu kadın bana çok dua etti.Allah seni sevdiklerine bağışlasın böyle güzel bebeklerin olsun sen meleksin dedi.Bi tane adamda ayağından ağır yaralıydı bende üstümdeki kıyafeti yırtıp kumaşlar kanama yerine bağladım kanaması dursun diye.O anda bi ses ambulans sonra birden yardım ettiklerim bir ağızdan bana dua okudu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birisinin acı verici bir durumunun giderilmesine, bir sorunun atlatılmasına yardım edeceksiniz. Yaşarken, gelişmelerden rahatsız olabilirsiniz ama sonuçlar sevindirici olacak. Sonrasında hayır duası alacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA