Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TÖKEZLENMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat izleyici
Bir oda gibi yerdeyimelimde ise sgk bildirgesi gibi evrak vardı üzerinde parasal rakamlar yazıyorduokudum.Tanımadığım birisiyle kahkahalarla gülüşüyoruzo kadar çok gülüşüyoruz ki elime sıvı halde sümük geliyor ve burnumu elimle silmeye çalışıyorumderken bulunduğum yerden çıkmak için kapıya yöneliyorumkapı plastik bahçe kapılarındantam çıkıyorum derken ayağım kapının eşiğine takılıyortökezliyorum ama toparlanıp kapıdan dışarı çıkıyorum çıktığım yer anacaddedışarısı çok sıcak ve güneşli.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Resmi konularla ilgili sakladığınız bazı konular varmış. Bunlarla ilgili sıkıntılar yeniden gündeme gelecek. Bazı sıkıntıları hayatınızdan çıkartacaksınız ama güçten düşeceğiniz kesin. Sorunlu süreci geride bırakmak isterken yetersizlikler, engellemeler ya da dikkatsizlikler yaşayabilirsiniz. Moralinizi bozmayın. Her şeye rağmen başaracaksınız. Her şey geride kalacak. Mutluluk dolu bir zaman dilimi sizi bekliyor. İnanın ve kendinize güvenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA