Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TLY'NİN RÜYASI: RÜYADA KARANLIKTA YÜRÜMEK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen TLY
MerhabaRüyamda işyerinden arkadaşımla geç saatte işten çıkmışız hava karanlık yürüyoruz tenha yolda ben dur gitmeyelim tehlikeli yol diyorum klübe gibi biryere giriyoruz 2 tane erkek gelip oturuyor yanımıza ordan çıkıp köşe yoldan sağa dönüyoruz karşımıza çıkan binaya tırmanarak ön tarafına geçmemiz gerekiyormuş ama merdiven gibi yerden ellerimin üstünde tırmanıyorum zorlanarak yerler yapış yapış elime yapışıyor terasına tırmanıyorum terastan içeri girmekte zorlanınca garson giyimli genç erkek beni biranda çekerek içeri alıyor havada yuvarlanıyorum ön tarafa geçiyorum evime çok yakın bir alana çıkıyorum eşime arkadaşım haber vermiş hayatı tehlikede diye arabayla eşimi görüyorum akadaşımla vedalaşıp eşimin arabasına binip eve gidiyorumTşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Birileri bu işe onunla birlikte girmenizi isteyebilir ama belirsizlik sizi ürkütecek. Bu günlerde bu şekilde karşınıza çıkan teklifleri çok iyi düşünün.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA