Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TERCİHE ZORLANMAK

09.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Honey
Sevgili yorumcu Günaydın rüyamda eski erkek arkadsim benim bulunduğum odaya giriyor ve ben masa başında oturuyorum yanıma oturuyr ve bana hızlı bir şekilde iki tercih yapmam gerektiğini söylüyor diyoki ya bunlari yapcaksin itaat et der gibi ruj da surmuyceksn ben başım önümde dinliyorum normalde dinlemem o sekilde yanimdada yakın arkadsm var sonra defterden müzik seçiyorum ve cok sevdiğim şarkı çalmaya başlıyor ilişkimiz sürekli gelgitli sevgili kahin bu rüyanın bir anlamı varmi teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gel-gitlerle süren bir ilişki olması normal. Çünkü sizi kısıtlıyor. Ya bunu yaparsın ya biter diye açık ya da gizli bir tehdit söz konusu. Aldırış etmiyor, başka şeylerle ilgileniyor, bunları takmamaya çalışıyorsunuz ama gerçeklerle yüzyüze gelmek zorundasınız. Böyle sürmez. Tercihinizi yapın, ya itaat edin ya da kendinize acı çektirmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA