Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TENZİLE TAŞ'IN RÜYASI: RÜYADA MEDYUM GÖRMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
MErhaba 2016 yılı Aralık gibi bir riya görmüştüm rüyamda annem ben koz kardeşim biyerdeyiz medyum hoca falcı gibi bi adam be yanında birileri var bir çadırın içinde gibiler bizde önündeyiz adam bişeyler söylüyor koz kardeşimin küçüklük hali aşırı yaramazlık yapıyo orda koşturuyor felan ona bağırıyorum gel diye geliyo ve o an orda bir yeşil tabut oluyor oraya ata biner gibi oturuyor o sıra da o adam mani gibi vişey okuyor ve o kızın 2 yıl ömrü kalmış diyor ama kimi kastediyor bilmiyoruz .tabutun içinin boş ya da dolu olduğunu da bilmiyoruz annem gerçekte kahve falı bakıyor sadece bize bununla bir ilgisi var öıdır ne anlama geliyor rüyam aklıma takılır bazen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adamın söylediklerini hatırlayabilseydiniz keşke. Çünkü rüyada medyumların ve falcıların söyledikleri genelde doğru çıkar. 2 yıl ömrü kalmış dediği kızı siz çözebilirsiniz ancak. İyi düşünün rüyanızı. Anneniz gerçek hayatta sizin falınıza bakıyorsa bu bilinçaltı rüyası da olabilir. Annenizin fal bakmasından etkilenmiş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA