Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEKRARLAYAN RÜYALAR HAKKINDA

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuez96
Benim tekrarlayan rüyam var ve dün gece bu rüyaya biri geldi belediye de stajerim burda memur biri var nişanı olacak memurla bi evdeyz hemde onun iş yeri yardm ediyorm onla ve yakın arkadaşımla beraber bi kaç kıza ev göstermeye gittk ev 5-6 katlıydı eve girip muhabbet ettik sonra bizim mahalleye geldik yolda memurla ben varım annemlerle karşılaştık snra ilk gördüğüm eve gittik o memurla eskiden bi ilişkimiz varmış tekrar olarak gördüğüm evler annem yani bu rüyama ilk bu memur girdi yorumlr mısnz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tekrarlayan rüyalar hakkında.. Sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bu rüyaların mutlaka, temelinde bir nedeni vardır. Ama bunu karşıdan bilemem hem de rüyanın tekrarlayan kısmının neresi olduğunu yazmamışsınız. Zaten bu rüya da bir bilinçaltı rüyası. Bu erkekten hoşlanmış ruhunuz ama bilinciniz bunu reddediyor çünkü adam nişanlı. Uyku halinde, bilinç devreden çıkınca ruhun egemenliği başlar ve içsel hissedişler rüyalara yansır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA