Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TEHDİT EDİLMEK

03.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb ben rüyamda eski eşimin çalıştığı işyerine gitmişim yanımda bir arkadaşım var ama eski eşim yok orda çalışan diğer bayan elemanları görüyorum.sonra kendimi bir odada görüyorum.bir küçük hayvan gördüm tanımlayabileceğim bir tür değil.ben hayvanı kaçırmaya çalışıyorum hayvan yılan gibi dilini çıkarıyor bana tısılıyor ama bişey yapmıyor sonra başka bir hayvanı parçalamış ağzında görüyorum hayvanın diğer parçası yerde sonra bu hayvan odanın başka yerine gidiyor.Rüyamın devamı diğer mesajda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu hayvan sizi tehdit etmiş. Bu durumda eşinize yakın birisinin, eski eşinizin haberi olmadan sizi korkutmaya çalıştığını söyleyebilirim. Bu kişi tehlikeli biri ama size dokunmıyor. Ayak tırnağınızdaki oje bir bilinçaltı rüyası. Bazı rüyaları elemek zorunda kalıyorum. Elediğim rüyalar genelde bilinçaltı rüyaları oluyor ya da korkularınızla ilgili oluyor. Çok fazla rüya gliyor, umarım anlayışla karşılarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA