Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEEMO'NUN RÜYASI: RÜYADA KIZ İSTEMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Teemo
Rüyamda sevgilim beni istemeye gelecekti ama onun yerine teyzemlerle geliyodu beni sevgilinin ailesi yerine sevgilime isteyeceklermış bende anneme kızıyorum böyle iş mi olur teyzemler değil onlar gelsin diye o sıra da da saç yapıyorum Teyzemin kızı bana yardım etmek istiyo maşayi elimden alıyo bende o sinirle onun elinden alırken yüzüne çarpıyor dişi düşüyordu sonra sariliyoruz filan daha sonra başka rüyamı bilmiyorum ama kına gecem varmış ama bindallı mi bulamıyorum bir sürü kaftan var ama bindallı yoktu salonda giyindiģim yerde virane bi yerdi annemle teyzem bana bindallı bu olur diye pantolon üstüne kaftan giydiriyolar. Akrabalar böyle bindallı mi olur filan diyolardi. Yorumlarsaniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kız isteme rüyaları genelde benzer şekilde çıkıyor. Bu yakınlarda sevgiliniz evlenme teklif edebilir ya da birileri görücüye gelebilir. Ancak sevdiğiniz erkekle ilgili bir takım şüpheleriniz, kendi hislerinizle ilgili de kararsızlıklarınız var. Duygularınızdaki karmaşa rüyanıza yansımış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA