Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEEMO'NIN RÜYASI: RÜYADA BALIK GÖRMEK

01.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Teemo
İyi günler rüyamda çocukluğumdaki evimizdeydik ve yatağımın üzerine 4 tane büyük balık vardı biri kılıç balığı gibi biri ise yassı şeklinde bi balıkdı ve sürekli rengi değişiyordu ve balıklar su olmadan yatağın üzerinde yüzüyor gibiydi ve gerçekten çok büyük balıklardı balıkları koyacak bir kova kap gibi birşey ararken evde kovanın birinin kenarına arılar yuva yapmış elime geliyordu arı elimi sokacak diye korkup kovmaya çalışıyodum ama bi kaç tane arı vardı Arıların iğnesi elime değdi ama sokmadı. Evde kalabalık vardı ama kimlerdi hatırlamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok büyük bir balık görmek.. Çok büyük dört tane ayrı ayrı kısmet ayağınıza gelecek demektir. Tamamına sahip olamasanız da faydalanmanız, depolamanız mümkündür. Arı, kalabalık bir şekilde, birlikte hareket eden insanları temsil eder. Onlardan çekinecek olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA