Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEACHER'IN RÜYASI: RÜYADA ŞEYTAN GÖRMEK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen teacher
Rüyamda ailemle birlikte haberleri izliyoruz. haberde yüksek bir yerde gençlerden oluşan 3-4 kişilik bir grubun dans ettiğini gösteriyor. sonra en önde olan genç kız kendini kasten boşluğa bırakıyor ve tam düşecekken binanın tepesine tutunuyor. tekrar yukarı çıkmaya çalışacaktı sanırım ama tam o sırada oradaki çocuklardan biri kızın elini ısırıyor ve kız aşağı doğru düşmeye başlıyor. düşüşü sırasında "al beni" diyor ve toprak kızı direk içine alıyor. sanki düştüğü yer bir mezar gibi oluyor ve kız gözden kayboluyor. ardından kız topraktan korkunç şeytan vari bir silüetle çıkıp yükselmeye başlıyor. ben bu tarz şeylerden çok korktuğum için habere daha fazla bakmak istemiyorum. yanımdaki erkek arkadaşım da "şuan hem korkuyorum ama hem de bu haberi izliyorum" diyor. ve sonra irkilerek uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek hayatta da bu tarz şeylerden korkuyor ama bir şekilde bunlara maruz kalıyorsunuz anladığım kadarıyla. Bu korkularınız nedeniyle bu tarz rüyalar görmeniz normal. Bu bir bilinçaltı rüyası ve dinlediğiniz/izlediğiniz şeylerden etkilenmişsiniz. Bunun gibi haber/film vs. den uzak durun lütfen.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA