Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TAŞINMAK

05.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ierüya35
İstnbla gidyorduk eşm ve oğlm 2 yaşndaki oğlm güya hsta imiş tedvi etmeye gidyoruz uçak ile hastnede uğraştğımızı gördm ama snra orya taşındığımı gördüm eşyaları taşıyoruz. bir binanın 7. katına taşınıyoruz bütün aile taşınmaya yardım ediyor sadece koltuklar dışarıda kalıyor .ben koltuklarıda getirin diyorum herkes yorulduğu için kimse getirmiyor.arkadaşım o apartmanda oturuyormuş bana yardıma geliyor o sırada eve bir yerden su giriyor yanında temizlik için getirdiği havlularla syu tmizledik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızda, bir sağlık problemine bağlı değişimler olabilir. Söz konusu olan oğlunuz değil, o sadece bir sembol. Bazı maddi sorunlar, mevkii ile ilgili sorunlar ve gecikmeler olabilir. Hem hedeflenen yere ulaşma heyecanı, hem de gecikme ile ilgili endişeler bir arada yaşanacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA