Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TANJUAKTAS'IN RÜYASI: RÜYADA YARALI GÜVERCİN GÖRMEK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tanjuaktas
Merhaba dün gece bir rüya gördüm de..simdi bir yerdeyim sonra bir güvercin bana yaklaşıyor kanadı kırık galiba ona yardım etmemi istiyor sonra elime konuyor onu alıyorum ve veterinere götürmek için yola çıkıyorum en yakın yere götürüyorum sonra bana bi yer gösteriyorlar oraya girince kasap olduğunu anlıyorum onu kesmek istiyorlar ben izin vermiyorum ordan çıkıyorum burda veteriner yok diyorlar sonra diyorum eczane bulurum kendim tedavi ederim bir ezcaneye giderken bi veteriner yeri geliyor aklıma sonra birine diyorum veterineri ara açsın neyse yola koyuluyorum güvercin elimde iyi ce rahatsızlanıyor kanlı üzerimde bir iki kan damlası deydi sanıyorum bakıyorum değmemiş sonra giderken koşmaya çalışyorum koşamıyorum yavaş gidiyorum sonra o yavaş adımlarım la uzun bir yol alıyorum yavaş gittiğim halde adımlarım kocaman oluyor sonra uyanıyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakınınızda olmayan birinden bir haber alacaksın. Habere hem sevinecek hem de çok şaşıracaksın. Yardıma ihtiyacı olan birine çok büyük yardımın dokunacak ve karşılığını fazlasıyla alacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA