Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TANAPAY'IN RÜYASI: RÜYADA YABANCI BİRİLERİNİN EVE GİRMESİ

25.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tanapay
Çocukken büyüdüğüm 15 yıl önce satılan 1.kattaki eski evin bir kat altındaki bahçeden ağaca tırmanarak bir ip yardımıyla sırayla balkona çıkmaya çalışan biri kadın 3 kişi gördüm. Balkon demirlerinin kapı genişliğinde kısmının kesilip kenara konmuştu. Önce hemen bu balkon demirini yerine koydum. İçimden bu demiri kaynak yapmak lazım bunları engellmez dedim. Sonra uzun bir demir profili aşağı uzatarak ağaçtan balkona çıkmak için kullandıkları ipi ağaca sürterek koparttım. O sırada ağaca tırmanmakta olanlar yapmamamı bu seferlik balkonu kullanarak evden içeri geçmemize izin vermememi istediler ben de şimdi görürsünüz gibi bir cevap veriyordum. O sırada evde eşim mutfakta küçük kızım da içerde oynuyordu. Normalde ev temizdir demekki gizlice balkondan evin içinden geçtikleri için bu kadar kirliymiş dedim. Sonra dışarı çıktım buranın etrafı çok korunaklıymış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile hayatınıza dışarıdan müdahaleler söz konusu. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Eğer rüyanızdaki bu insanlar dolandırıcı gibiyse kandırılmalara karşı kendinizi korumanızı tavsiye ederim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA