Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

TAHRİK OLMAK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Muharram Suleymanov
Bir kız var. Sevdiğim. Ama son 2 aydır benimle düşman gibi. Gece rüyamda onu gördüm. Park gibi bir yerdeydi. Üstünde kot ceket vardı. Selfie çekiyordu. Ama sonra baktımki ceketinin altında gömlek yok. Sadece sütyen var ve kendini öyle çekiyor. Açıkçası biraz tahrik edici bir rüyaydı ama sabah uyandığımda rüyadan korktuğum için ilk iş namaz kılmak oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tahrik olmaktan neden korkuyorsunuz. Siz bir insansınız, yaratıcı size o hormonları vermeseydi cinsel dürtüleriniz olmayacaktı. Demek ki sizin yaradılışınız böyle ve siz yaradılışınıza karşı geliyorsunuz. Elbette ki cinsel istekler duyacak, rüyalanacaksınız. Bunlar normal şeyler. Bu rüya da bilinçaltınızın bir ürünü. Hormonlarınız sizi uyarmış. Önemli olan bu istekleri eylemsel olarak kontrol etmektir, insan olmak budur. Yoksa istekleri bastırmak değildir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA